Aplikátor kordová deka MAGNETOVITAL®

Je k dispozici s, nebo bez manžety na krk. Hlavní výhodou terapeutických kordových dek pro koně je velký počet cívek (až 27 cívek). Aplikátory jsou jednoduše upevněny na koně nebo poníka s nastavitelnými popruhy a připojeny k řídicí jednotce. Malá, praktická řídicí jednotka je připevněna k aplikátoru pásků a díky baterii nepotřebujete síťové připojení. Bateriový provoz umožňuje použití např. i v průběhu přepravy koní (při cestě na závody, z tréninku atd.).   

Různé verze závisí na modelu a verzi integrované krční manžety:

Champion

Profi

Standart

Aplikátory jsou vyvinuty tak, aby koně nijak neomezovala v pohybu. Díky nastavitelným řemínkům je vyloučeno sklouznutí aplikátoru. Vedení od řídící jednotky k aplikátorům je možné upevnit pomocí suchého zipu, aby se kůň nemohl dostat do kabelů.

Vysoký počet cívek v aplikátorech
Generované magnetické pole se vytváří ve středu cívky a směrem od středu klesá. Proto je v aplikátorech Magnetovital® instalováno mnohem více cívek než je běžné, díky tomu aplikátory disponují vícero stimulačními body a pokryjí větší objem tkáně! S tak velkým počtem stimulačních cívek byli stanoveny nové standardy v terapii koní pulsním magnetickým polem. Aplikátory jsou vytvořeny z moderních, velmi lehkých a především omyvatelných materiálů. U všech aplikátorů je vrchní kontaktní vrstva odnímatelná na zip.

  • Vysoký počet cívek
  • Extrémně nízká hmotnost
  • Odnímatelný kryt usnadňuje čištění
  • Speciální velikosti jsou k dispozici na vyžádání